Saltar a continguts

Penya Blaugrana Sant Cugat del Vallès

Navegació

Menú principal

Infantil C

 

Horari
Entrenaments
 
Dilluns
Dimarts
Dimecres
Dijous
Divendres
Des de
19:15
 
19:15
 
19:00
Fins a
20:30
 
20:30
 
20:00

Cercador

TEMPORADA 2018-2019
SEGONA DIVISIO GRUP 53

 ENTRENADOR: Oscar Benito

DELEGAT: Jorge Vidal Amoros

JUGADORS:

  1. Adrià Banque Lorente
  2. Dimitry Baro Puig
  3. Marc Calaf Fernandez
  4. Marti Camps Ribas
  5. Iñaki Casanovas Carreras
  6. Daniel de Freitas de Aguiar
  7. Alex Fontgivell de Haro
  8. Oriol Garcia Bonet
  9. Arnau Julian Puigdellivol
  10. Guillem Junyent Cellato
  11. Jordi Minguet Caixal
  12. Albert Ribas Orejas
  13. Gerard Rodriguez Galceran
  14. Pol Sanchez Martinez
  15. Toni Sot Passerini
  16. Didac Vega Sabaté
  17. Daniel Gerard Vicente Lopez-Osornio
  18. Biel Vidal Burrel
  19. Alex Cortes Bou
  20. Josep Creus Currea

Imatge de complement
Temporada 2016-2017
2ª Divisió Grup 36

Entrenador
Jordi Mestres

Delegat
Adrià Casals

Jugadors
01 Alex Herrero Lazaro
02 Alex Vilas Garcia
03 Àlex Reverter Bellido
04 Ancor Lopez Gallego
05 Bru Fernandez Palau
06 Denis Jonathan Caraballo Roncal
07 Eliot Lecarpentier
08 Erik Nordberg Manchado
09 Javier Canela Lasagabaster
10 Joan Vazquez Peña
11 Marc Herrero Lazaro
12 Martí Abellán Duro
13 Nil Falcon Garcia
14 Oriol Calvo Montserrat
15 Oscar Sot Passerini
16 Pablo Poelsma Garcia

Imatge de complementAmpliar imatge
Temporada 2015-2016
2ª Divisió Grup 41

Entrenador
David Almodovar Sevilla

Delegat
Javier Almodovar Sevilla

Jugadors
01 Oriol Gatell Castrillo
02 Marc Asensio Redecillas
03 Erwin Ruddy Cartagena Flores
04 Aaron Jaldo Lores
05 Guillem Tricas Gimeno
06 Antoni Roca Vanrell
07 Gerard Aguila Mir
08 David Garcia Rodriguez
09 Pau Alfred Camacho Serna
10 Jorge Felipe Soler Gomez
11 Sergio Pericas Guzman
12 Albert Russa Puig
13 Oscar Cosialls Correderas
14 Joan Badia Mompel
15 Isaac Ibañez Castello
16 Alex Munté Luengo
17 Pavel Niñerola Amorós
18 Oriol Marin Linares
19 Bru Fernandez Palau

Imatge de complementVeure galeria Ampliar imatge
Temporada 2014-2015
2ª Divisió Grup 38

Entrenador
Jose Miguel Mora Arredondo

Delegat
German Fernandez Lagunas

Jugadors
01 Oscar Cosialls Correderas
02 Gerard Aguila Mir
03 Sergio Clos Taja
04 Loïc Cuba Garcia
05 Joan Moncau Llop
06 Oscar Villalba Mendez
07 Mario Villalba Mendez
08 Marcos Quintana Blanco
09 Dídac Rocamora Segarra
10 Guillem Tricas Gimeno
11 Àlex Sanchez Juanes
12 Albert Requena Mendez
13 Farid Nicolas Cartagena Teran
14 Joan Badia Mompel
15 Erwin Ruddy Cartagena Flores
16 Gonzalo Barrio Morra
17 Fabricio Miguel Cartagena Fernandez
18 Albert Russa Puig
 

INFANTIL C TEMPORADA 2013-2014Ampliar imatge
Temporada 2013-2014
2ª Divisió Grup 33

Entrenador
Jose Mora

Delegat
German Fernandez

Jugadors

 1 Marc Alier Madrigal
 2 Alejandro Bande Medrano
 3 Nestor Carretero Crespi
 4 Sergi Clos Tajà
 5 Roger Codina Valls
 6 Joan Faura Vila
 7 Joan Hernanz Ibañez
 8 Enric Hidalgo Jimenez
 9 Ryunosuke Hirata
10 Alex Lopez Gallego
11 Jaume Martinez Marti
12 Carles Paré Ogg
13 Daniel Perez Bergua
14 Jesus Rodolfo Ribera Telleria
15 Alberto Rosell Cadevall
16 Victor Saenz Cordon
17 Santiago Sanchez-Osorio Molins

INFANTIL C TEMPORADA 2012-2013Ampliar imatge
TEMPORADA 2012-2013
2ª Divisió Grup 44

Entrenador
Jose Mora

Delegat
Pere Frances

Jugadors

  1 Marc Alier
  2 Alex Aubià
  3 Guillem Caldes
  4 Jaume Capdevila
  5 Nestor Carretero
  6 Eric Fox
  7 Joan Frances
  8 Alvaro Garrido
  9 Gerard Gutierrez
10 Ryunosuke Hirata
11 Andreu Jimenez
12 David Leguizamon
13 Sergi Melero
14 Oscar Milian
15 Victor Saenz
16 Jair Arboleda

Temporada 2011-2012
3ª Divisió. Grup 29

Entrenador
Enric Estorch

Delegat
Francesc Robert

Jugadors

Alvaro Garrido Sanz
Alvaro Gracia Mesa
Andres Amador Aguila
Andreu Jimenez Lopez
Bryan Andres Kaestner Rodriguez
Daniel Perez-Cabrero Bassols
Eric Roma Peña
Ivan V Tsochev
Jake Reiziger
Joan Jover Miñarro
Manuel Alejandro Roque Cartagena
Marc Garcia Boix
Marçal Obiols Fernandez
Marcos Viesca Mitjans
Nil Robert Gadella
Oriol Gallego Atienza
Pol Bolos De Paz
Ruben Stalin Arroyo Intriago
Santiago Mundi Falgueras

Imatge del equipAmpliar imatge
INFANTIL C 2010-2011
Entrenador i Delegat

Kike Estorch
Andreu Joan Martinez

Jugadors

Sanchez Schroeder , Andres
Perez Castilla , Ivan
Egner , Nicklas
Fuentes Ramos , Denilson
Torres Pereiro , Marc
Miret Valverde , Adrià
Bort Massana , Oriol
Perez Bergua , Alex
Basilio Guzman , Julio Cesar
Martinez Puig , Joan Gabriel
Calavia Martinez , Sergio
Vidal Pili , Victor
Mir Cornellà , Marcel
Gracia Mesa , Alvaro
Zamora Lopez , Borja
Kaestner Rodriguez , Bryan Andres
Mundi Falgueras , Santiago
Viejobueno Perez , Alvaro

Annex: Resultats i Clasificació  (pdf 34.45KB)
TEMPORADA 2010-2011
Cróniques i fotos

 

Imatge del Equip Veure galeria Ampliar imatge
Temporada 2009-2010
Entrenador i delegat

Miquel Quesada Ruiz
Jorge Ricardo Sanchez Muñoz

Jugadors

Arroyo Intrago, Jean Carlos
Bort Massana, Oriol
Ferrer Bort, Pol
Fuentes Ramos, Denilson
Gallego Agid, Maxim
Gonzalez Garcia, Guillem
Millan Ruiz, Jordi
Morales Alvarez, Angel
Perez Castilla, Ivan
Perez Teixeira, Adria
Rio LLordella, Albert
Rua Segura, Jose Luis
Sanchez Shroeder, Andres
Torres Pereiro, Marc
Zamora Lopez, Borja

Annex: Resultats i clasificacio  (pdf 33.22KB)
Aquest web forma part de: Sant Cugat Entitats