Saltar a continguts

Penya Blaugrana Sant Cugat del Vallès

Navegació

Menú principal

Cadet B

Descansi en pau Ampliar imatge
En record teu Àlex

Horari 
Entrenaments
 
Dilluns
Dimarts
Dimecres
Dijous
Divendres
Des de
 
20:30 
 
 20:30
20:00
Fins a
 
 21:45 
 
 21:45 
21:00

Cercador

TEMPORADA 2018-2019
SEGONA DIVISIO GRUP 41

 ENTRENADOR: Victor Sanchez Vallecillos

DELEGAT:

JUGADORS:

  1. Marti Abellan Duro
  2. Arnau Berenguer LLoret
  3. David Cervantes Marín
  4. Arnau Diez Martin
  5. Jairo Rodrigo Espinoza roncal
  6. Adriá Estarellas Espinosa
  7. Alex Herrero Lázaro
  8. Marc Herrero Lazaro
  9. LLuc Martí Jimenez
  10. Guillermo Martinez Batlle
  11. Xavier Pairó Salvador
  12. Gabriel Fabian Roque Cartagena
  13. Sergi Royo Lara
  14. Pablo Sevilla Cano
  15. Oscar Sot Passerini
  16. Niels Spanninga Montfort
  17. Joan Vazquez Peña
  18. Gorka Vivero Crespo

Imatge de complementAmpliar imatge
Temporada 2016-2017
Segona Divisió Grup 25

Entrenador
José Miguel Mora Redondo

Delegat
German Burgos

Jugadors
01 Unai Alonso Borrego
02 Eric Banus Garcia
03 Jordi Borrull Martinez-Abarca
04 Joan Bort Masana
05 Jordi Busquets Esteve
06 Pol Casares Civit
07 Manuel De Navasqüés I Pujal
08 Joan Garcia Boix
09 Alex Garcia Laciana
10 Bernat Homs Gisbert
11 Alex Munté Luengo
12 Juan Carlos Piñera Sanchez
13 Albert Requena Mendez
14 Albert Ribas Boadella
15 Arnau Rosello Garriga
16 Àlex Sanchez Juanes
17 Mathieu Sevilla Cano
18 Martí Torres Pereiro
19 Albert Vives Villoria

Imatge de complementAmpliar imatge
Temporada 2015-2016
2ª Divisió Grup 29

Entrenador
Jose Miguel Mora Redondo

Delegat
German Fernandez Lagunas

Jugadors
01 David Martinez Martinez
02 Enric Hidalgo Jimenez
03 Antoni Ramon Pol
04 Roger Codina Valls
05 Santiago Sanchez-Osorio Molins
06 Oliver Rabat Coppens
07 Jan Toronell Ballber
08 Gerard Zamora Jimenez
09 Martí Gorchs Campos
10 Arnau Rosello Garriga
11 David Levy Sanchez
12 Adria Chalamanch Sans
13 Alex Garcia Laciana
14 Albert Fina Castella
15 Lucas Urue Garcia
16 Joan Boronat Julià
17 Pau Mesquida Abril
18 Sergio Valentin Gonzalez Porto
19 Pau Fernandez Rodriguez

 

Imatge de complementVeure galeria Ampliar imatge
Temporada 2014-2015
2ª Divisió Grup 28

Entrenador
Josep Maria Roma Gibert

Delegat
Ivan Pérez Castilla

Jugadors
01 Alejandro Bande Medrano
02 Pedro Castello Mustienes
03 Roger Codina Valls
04 Angel Domingo Diaz Fernandez
05 Joan Faura Vila
06 Marc Galofré Tribó
07 Ernesto Garcia Martinez
08 Daniel Gomera Garcia
09 Joan Hernandez Dura
10 Joan Hernanz Ibañez
11 Alex Lopez Gallego
12 David Martí Garcia
13 Carles Pare Ogg
14 Oliver Rabat Coppens
15 Santiago Sanchez-Osorio Molins
16 Marc Sans Llopis
17 Joan Senyer Gimeno
18 Oriol Villanova Ventosa

imatge del equipAmpliar imatge
Temporada 2013-2014
1ª Divisió Grup 1

Entrenador
Jordi Conesa

Delegat
Juan Sanchez

  1 Ervin Albino Loayza
  2 Andres Amador Aguila
  3 Hugo Arroyo Tomas
  4 Alex Aubia Carretero
  5 Miguel Binue Prada
  6 Pol Bolos De Paz
  7 Enric Casas Aguilera
  8 Pau Cuenca Piedra
  9 Tomas Daniel Dalgier
10 Roger Forcadell Fabregat
11 Santiago Fumero Luna
12 Marc Llongueras Pujol
13 Alex Lopez Gonzalez
14 Sergi Melero Nagel
15 Oscar Milian Pascual
16 Marçal Obiols Fernandez
17 Oriol Ricoma Palau
18 Juan Sanchez Perez
19 Albert Ucar Gros
 

TEMPORADA 2012-2013
2ª Divisió Grup 32

Entrenador
Josep Mª Roma

Delegat
Jordi Garcia

Jugadors

  1 Kevin Arboleda
  2 Albert Busquets
  3 Xavier De Gispert
  4 Daniel De Perez Cabreros
  5 Michael Fleck
  6 Marc Garcia Boix
  7 David Gonzalez
  8 Alvaro Gracia
  9 Joan Jover
10 Joan Lorente
11 Eric Pie
12 Jordi Roda
13 Gerard Roma
14 Manuel Roque Cartagena
15 Nil Luis Ruiz
16 Ramon Sala
17 Kelsang Ullod

TEMPORADA 2011-2012
2ª Divisió. Grup 26

Entrenador
Alex Pando

Delegat
Xavier Miquel

Jugadors

 Albert Rio Llordella
Alejandro Perez Bergua
Alex Barcelo Iserte
Andres Sanchez Schroeder
Borja Vives Caballer
Carlos Velez De Mendizabal Plaza
Elvis Josue Olarte Crespin
Guillem Miquel Marina
Ignasi Rosell Paraira
Joan Martinez Puig
Joan Viladomiu Tora
Jordi Macia Belmonte
Marc Torres Pereiro
Mateo Sebastian Maiza Marcos
Nicolas Egner
Oriiol Bort Masana
Pablo Mª Sanchez Jurado
Sergio Juan Rodríguez
Xavier Barco Perez

Imatge de complement
TEMPORADA 2010-2011
Entrenador i delegat

Daniel Gomez
Marco Antonio Idiaquez

Jugadors

 1 Puigdemasa Ruiz, Albert
 2 Parra Bermejo, Xavi
 3 Torre Bruguera, Carles
 4 Cappuyns Jordan, Pablo
 5 Mirquez Riaño, Nicolas
 6 Castello Latorre, Xavier
 7 Rosell Paraira, Alex
 8 Valerio Flores, Daniel
 9 Idiaquez Valeriano, Leonel
10 Pesarrodona Zaragoza, Ton
11 Rua Segura, Jose Luis
12 Arroyo Intriago, Jean Carlos
13 Gonzalez Merino, Mario
14 Dalmau Sasot, Sergi
15 Gomez Rullan, Marc
16 Cruz Cedeño, Erick
17 Ferreres Garcia, Albert

Annex: Resultats i Clasificació  (pdf 32.72KB)
P.B.S.C. CADET B 5  &  MIRASOL BACO UNIO F.C. 0Ampliar imatge
TEMPORADA 2010-2011
CRONICAS I FOTOGALERIA

 

Veure galeria
Temporada 2009-2010
Entrenador i Delegat

Bernardo Almodovar
Braulio Sais

Jugadors

Castelló, Joan
Ferreres, Albert
Garces, Nacho
lopez, Marc
Marfull, Bereket
Martí, Aleix
Mestres, Roger
Puig, Albert
Ruiz, Rafa
Sais, Joel
Salvatella, Marti
Sevilla, Victor
Tirado, Adrià
Zamora, Alejandro

Annex: Resultats i Clasificació  (pdf 32.85KB)
Cadet B 2008-2009Veure galeria Ampliar imatge
Temporada 2008-2009
Entrenador i Delegat

Bernardo Almodovar
Salvador Lecha

Jugadors

Santiago Acevedo Ocampo
Javier Almodobar Sevilla
Arnau Blanch Miquel
Albert Bori Pareja
Adrià Casals Jarque
Guillem Cunill i Curt
Cristian Fornies del Aguila
Nicky Hoogenkamp Espejo
Oriol Lecha Bofarull
Mauricio Xavier Lopez Fuentes
Erik Majada Maranjo
Medardo M. Martinez Mora
Miguel Angel Mendoza Ayala
Jordi Pascual Casas
Enrique Adrian Rojas Perez
Eloi Segura Saperas

Annex: Resultats i Clasificació  (pdf 33.80KB)
Aquest web forma part de: Sant Cugat Entitats