Saltar a continguts

Penya Blaugrana Sant Cugat del Vallès

Navegació

Menú principal

Juvenil B

Horari 
Entrenaments
 
Dilluns
Dimarts
Dimecres
Dijous
Divendres
Des de
 20:30
 
20:30
 
21:00
Fins a
 21:45
 
21:45
 
22:00

Imatge de complementAmpliar imatge
Temporada 2016-2017
2ª Divisió Grup 23

Entrenador
Jordi Pla Alcaraz

Delegat
Carlos Al. Martinez Teipei

Jugadors
01 Lluis Aguado Marin
02 Quirc Alfageme Priego
03 Marc Alier Madrigal
04 Alejandro Bande Medrano
05 Jaume Capdevila Jove
06 Nestor Carretero Crespi
07 Roger Codina Valls
08 Oscar Cubeles Olle
09 Joan Faura Vila
10 Josep Fondevila Eckart
11 Ernesto Garcia Martinez
12 Joan Hernandez Dura
13 Joan Hernanz Ibañez
14 Enric Hidalgo Jimenez
15 Alex Lopez Gallego
16 David Martí Garcia
17 David Martinez Martinez
18 Oliver Rabat Coppens
19 Antoni Ramon Pol
20 Alberto Rosell Cadevall
21 Santiago Sanchez-Osorio Molins
22 Marc Sans Llopis
23 Lluis Tort Poveda
24 Oriol Villanova Ventosa

Imatge de complementAmpliar imatge
Temporada 2015-2016
2ª Divisió Grup 29

Entrenador
Jordi Pla Alcaraz

Delegat
Joan Caldés Casas

Jugadors
01 Diego Vega Pons
02 Oscar Quintero Nuñez
03 Alex Lloret Botella
04 Xavier Rivera Sanchez
05 Josep Pla Puigbó
06 Roger Forcadell Fabregat
07 Marc Llongueras Pujol
08 Gerard Estarellas Espinosa
09 Alex Lopez Gonzalez
10 Ivan Argelaguet Lozano
11 Jaume Capdevila Jove
12 Hugo Arroyo Tomas
13 Àlex Aubia Carretero
14 Pau Cuenca Piedra
15 Enric Casas Aguilera
16 Tomas Daniel Dalgier
17 Manel Solis Pla
18 Pol Bolos De Paz
19 Didac Fernandez Dómine
20 Miguel Binue Prada
21 Guillem Caldes Bou
22 Andreu Jimenez Lopez
23 Marc Gimenez Serrano
24 Eric Fox Trullen
 

Imatge de complementVeure galeria Ampliar imatge
Temporada 2014-2015
2ª Divisió Grup 26

Entrenador
Jordi Conesa Ramirez

Delegat
Francesc Robert Garcia

Jugadors
01 Joan Castells Calvo
02 Daniel De Perez-Cabrero Bassols
03 Josep Pla Puigbó
04 Xavier Barco Perez
05 Oriol Gallego Atienza
06 Marc Garcia Boix
07 Adrian Perez Teixeira
08 Ivan Perez Castilla
09 Diego Vega Pons
10 Nil Robert Gadella
11 Michael Fleck Da Silva
12 Jordi Roda Cabanas
13 Andres Amador Aguila
14 Jan Serra Pallares
15 Kelsang Ullod Reboredo
16 Xavier Rivera Sanchez
17 Ferran Bayascas Caseras
18 Alfonso Crespo Martinez
19 Oriol Ricoma Palau
 

Foto del equipAmpliar imatge
Temporada 2013-2014
2ª Divisió Grup 31

Entrenador
Bernardo Almodovar

Delegat
David Almodovar

Jugadors

 1 Arnau Alloza Corretja
 2 Alejandro Barcelo Iserte
 3 Xavier Barco Perez
 4 Julio Cesar Basilio Guzman
 5 Oriol Basa Tomas
 6 Oriol Bort Massana
 7 Marti Ciurana Sales
 8 Joel Contel Cabo
 9 Victor Gomez Sanchez
10 Mario Gonzalez Merino
11 Sergi Julia Gomez
12 Jordi Macia Belmonte
13 Mateo Sebastian Maiza Arcos
14 Guillem Miquel Marina
15 James Morera Aran
16 Xavi Parra Bermejo
17 Ivan Perez Castilla
18 Adrian Perez Teixeira
19 Alvaro Pineda Romero
20 Daniel Valerio Flores
21 Borja Vives Caballer
22 Borja Zamora Lopez

JUVENIL B TEMPORADA 2012-2013Ampliar imatge
TEMPORADA 2012-2013
2ª Divisió Grup 30

Entrenador
Bernardo Almodovar

Delegat
Eduard Marin

Jugadors

1 Jean Carlos Arroyo
2 Oriol Bassa
3 Xavier Castello Latorre
4 Marti Ciurana
5 Mario Gonzalez
6 Eduard Marin
7 Alejandro Martinez Teres
8 Nicolas Mirquez
9 James Morera
10 Xavier Parra
11 Ton Pessarrodona
12 Aitor Ruiz
13 Carles Torres
14 Daniel Valerio
15 Lluis Vidal
16 Sergi Julia Gomez

TEMPORADA 2011-2012
2ª Divisió. Grup 26

Entrenador
Bernardo Almodovar

Delegat
Joan Castello

Jugadors

Antony Almengo Polanco
Aissam El Moussaoui
Aitor Velasco Tortajada
Albert Ferreres Garcia
Albert Puigdemasa Ruiz
Aleix Marti Garcia
Carlos Delgado Valle
Daniel Foix Esteve
Djbril Camara
Eric Hidalgo Soria
Hugo David Arrasco Arteaga
Joan Castello Latorre
Joel Sais Buzon
Lluc Riera Fabregas
Marc Lopez Herrero
Medardo Miguel Martinez Mora
Miguel Borrego Valero
Ramon Forcadell Fabregat
Roger Mestres Serra
Sergi Julia Gomez
 

TEMPORADA 2010-2011

Aquest any no s'ha fet aquest equip

Imatge de complementVeure galeria Ampliar imatge
Temporada 2009-2010
Entrenador i delegat

William Andrés Franco
Jordi Alarcón

Jugadors

Alarcon Ibañez, Eric
Aranda Perez, Jose Carlos
Aranda Linares, Gabriel
Caceres Barrientos, William
Canales Montes, Adria
Dalmau Olivé, Francesc
De La Orden Pablo, Enric
Fernandez Nicolas, Marc
Garcia Campos, Miguel
Giraldo Castaño, Sebastian
Gomez Perez, Pedro
Milá Solis, Xavier
Nieto Rosales, Nazet
Nuñez Rodriguez, Mario Emmanuel
Puig Corrons, Adriá
Rojas Perez, Enrique Adrian
Royo Tacias, Jordi
Triay Andreu, Marc

Annex: Resultats i Clasificació  (pdf 34.40KB)
Juvenil B 2008-2009Veure galeria Ampliar imatge
Temporada 2008-2009
Entrenador i Delegat

William Andrés Franco
Oscar Peña

Jugadors

Ricardo Acosta Arenas
William Douglas Cáceres Barrientos
Enric de la Orden Pablo
Marc Fernández Nicolás
Miguel Garcia Campos
Sebastián Giraldo Castaño
Daniel Grau Pou
David Martinez Villanueva
Mario Emmanuel Nuñez Rodríguez
Alex Peula Oliver
Josep Romano Quintana
Eric Ros Mestres
Jordi Royo Tacias
Dani Salkanovic
Albert Suñe Janer

Annex: Resultats i Clasificació  (pdf 32.44KB)
Aquest web forma part de: Sant Cugat Entitats